вторник, 11. август 2020. Вести денес: 106
home Твитови

Забрчанец се фалеше дека откриле хибриден напад врз Заев со лажната Грета Тунберг, а тој со неа 10 минути зборува за марихуана и мигранти

Забрчанец се фалеше дека откриле хибриден напад врз Заев со лажната Грета Тунберг, а тој со неа 10 минути зборува за марихуана и мигранти

Коронавирус