четврток, 13. август 2020. Вести денес: 106
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Твитови

Во режимот направил 8.5 милиони евра, колку ли направил после режимот?

Во режимот направил 8.5 милиони евра, колку ли направил после режимот?

Коронавирус