вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 101
Во живо

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Твитови

Вие што рушевте режим со боја и пенкало, сега гледате што е всушност режим и тортура

Вие што рушевте режим со боја и пенкало, сега гледате што е всушност режим и тортура

Дечки, да вие што рушевте со боја и пенкало, се надевам гладате и учите што е всушност режим и тортура у режија на .

Локални избори 2021