понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 91
home Твитови

ВИДЕО: Животните порано го осеќаат земјотресот

ВИДЕО: Животните порано го осеќаат земјотресот

Животните осеќаат барем 4-5 секунди порано!

Коронавирус