четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Твитови

ВИДЕО: Заев кон ЕУ ќе весла со кајче

ВИДЕО: Заев кон ЕУ ќе весла со кајче

Социјалните мрежи вријат откако вчера Заев во пред стружани кајче бесплатно веслаше, но наместо со весла, тој на кајчето кон ЕУ весла со палки.

Коронавирус