понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 84
home Твитови

ВИДЕО: Заев ги поистовети модуларните болници со летните тераси

ВИДЕО: Заев ги поистовети модуларните болници со летните тераси

😞Модуларна болница=летна тераса😞

⚠️Заев вели дека модуларните болници биле градени по стандарди на тераси со маси во ресторан⚠️

👇🔊👇🔊👇🔊👇

Локални избори 2021