вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

ВИДЕО: Србите имаат „светско а наше“, ние имаме „минато а идно“

ВИДЕО: Србите имаат „светско а наше“, ние имаме „минато а идно“

Србите имаат „светско а наше“, ние имаме „минато а идно“

Видеото можете да го погледнете ТУКА

Коронавирус