понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 20
home Твитови

ВИДЕО: На здравје диктатура!

ВИДЕО: На здравје диктатура!

И Тадиќ на ист начин како Груевски набави автомобил, за иста сума, еве ги документите, но немаше никаква причина тој да биде уапсен бидејќи тој не оствари никаква противправна корист, а „мерцедесот“ ѝ остана на државата, рече Александар Вучиќ.

Споделувајќи го видеото од неговата изјава, на Твитер се коментира: