понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 143
home Твитови

ВИДЕО: Абе нели правда за сите?

ВИДЕО: Абе нели правда за сите?

Директорката на УЈП си паркира на тротоар… Некој ја пријавува… Ставаат канџа, ѕвони таа на телефон, се трга канџата… Абе нели правда за сите??

Коронавирус