четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 51
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Твитови

Веќе не е смешно: Тревата на Шилегов со нови адреналински содржини

Веќе не е смешно: Тревата на Шилегов со нови адреналински содржини

„Веќе не е смешно.
Ниту Петре Шилегов е веќе за мајтап.

Еве ја тревата на плоштад со нови адреналински содржини.
Акробатска патека до споменикот на Мајка Тереза“.

Парламентарни избори 2020