сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 10
home Твитови

Твитерџиите не спиеја мирно: „Брејј полнење кутии, ќе мора нашиве пак како за Папата да чистат, се спасивме од градење сала“ (ХИТ ТВИТОВИ)

Твитерџиите не спиеја мирно: „Брејј полнење кутии, ќе мора нашиве пак како за Папата да чистат, се спасивме од  градење сала“ (ХИТ ТВИТОВИ)

Коронавирус