сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 47
home Твитови

Твитер заедницата удри по чочекот и блех-музиката во тунелот- Ова се најсмешните твитови (ФОТО)

Твитер заедницата удри по чочекот и блех-музиката во тунелот- Ова се најсмешните твитови (ФОТО)

Откако се играше чочек на автопатот Демир Капија- Смоквица, а забавата кулминираше со блех музика, денеска твитерџиите си ја завршија својата работа.

На социјалните мрежи освен фотографии, кружат и статуси со кои се мајтапи Владата предводена од СДСМ, погледнете: