сабота, 8. август 2020. Вести денес: 0
home Твитови

Твитер за земјотресот: Сеа да се најде некој угостител да излезе у пресрет за чорба да отвори коа веќе станавме

Твитер за земјотресот: Сеа да се најде некој угостител да излезе у пресрет за чорба да отвори коа веќе станавме

Утрото е период од денот кога твитер заедницата спие, но денес не беше така. Ова се најинтересните твитови поврзани со земјотресот кој утрово се почувствува во Скопје:

Коронавирус