понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 120
home Твитови

Твит: Значи, за убиство Курто може да мине со казна од 500 евра? Браво царе @Зоран Заев…

Твит: Значи, за убиство Курто може да мине со казна од 500 евра? Браво царе @Зоран Заев…

„Значи за убиство, Курто Дудуш може да помине си парична казна од 500е.

Судствово ни е совршено. Браво Царе @Zoran_Zaev.“ напиша еден граѓанин на Твитер

Коронавирус