петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Твитови

Твит на денот: Украдена му е Нобеловата награда на Зоки Заев!

Твит на денот: Украдена му е Нобеловата награда на Зоки Заев!

Украдена му е Нобеловата награда на Зоки Заев!
Не го признаваме Аби Ахмед!

Локални избори 2021