недела, 31. мај 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

ТВИТ НА ДЕНОТ: Ја симнавте ли новата апликација Синѓелиќ? (ФОТО)

ТВИТ НА ДЕНОТ: Ја симнавте ли новата апликација Синѓелиќ? (ФОТО)

Дечки ја симнавте новата апликација Синѓелиќ? Многу добро функционира. Те вади од притвор за 15 минути

Коронавирус