вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 44
home Твитови

Твит на денот: Ако признаеме дека Гоце Делчев е Бугарин, ќе имаме поквалитетни вакцини

Твит на денот: Ако признаеме дека Гоце Делчев е Бугарин, ќе имаме поквалитетни вакцини

Ако признаеме дека Гоце Делчев е Бугарин, ќе имаме поквалитетни вакцини

Коронавирус