петок, 28. февруари 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Твит: Да забранеше Љупче на време кафани, Боки немаше да им се деси…

Твит: Да забранеше Љупче на време кафани, Боки немаше да им се деси…

Твит реакција на Мрав: Да забранеше на време Љупче од Крива Паланка кафани, Боки немаше да им се деси..