недела, 5. јули 2020. Вести денес: 76
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Тресла се ЕУ, родио се Мали Шенген

Тресла се ЕУ, родио се Мали Шенген

Тресла се ЕУ, родио се Мали Шенген

Парламентарни избори 2020