петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 66
home Твитови

Тимот што замина на преговори со ЕУ, а никогаш не доби датум (ФОТО)

Тимот што замина на преговори со ЕУ, а никогаш не доби датум (ФОТО)

Тимот што замина на преговори со ЕУ, а никогаш не доби датум.