четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 89
Во живо

Прес-конференција на Мицкоски

home Твитови

Ти воведува полициски час, не ти обезбедува вакцина, а сака да те попише

Ти воведува полициски час, не ти обезбедува вакцина, а сака да те попише

Ти воведува полициски час, не ти обезбедува вакцина а сака да те попише. Боже сачувај, нелогичност и неспособност!

Коронавирус