понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 0
home Твитови

Тасевски: Онака му доаѓале на гости на Боки 13, за другарување, а не како подизведувачи

Тасевски: Онака му доаѓале на гости на Боки 13, за другарување, а не како подизведувачи

Значи сите од врвот на СДСМ му биле домче кај Боки. НЕВЕРОВАТНО, напиша актерот Сашо Тасевски на ФБ.

-Инаку он сам ги правел дубарите. Они поим немале. Онака му доаѓале на гости, за другарување, а не како подизведувачи. Ви се молам.

Коронавирус