четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 34
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Судејќи по рангот на Транспаренси очигледно и тепсијата веќе не стооо. И нејзе ја украле…

Судејќи по рангот на Транспаренси очигледно и тепсијата веќе не стооо. И нејзе ја украле…