вторник, 13. ноември 2018. Вести денес: 1
home Твитови

Со советниците Заев, успехот на Македонија е неизбежен (ФОТО)

Со советниците Заев, успехот на Македонија е неизбежен (ФОТО)

Со советниците на @Zoran_Zaev, успехот на Македонија е неизбежен. #Живот #Реформи