вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 130
home Твитови

„Со флаша под рака до ваучер без мака“- Твитер полуде за ваучерите на Шилегов (ФОТО)

„Со флаша под рака до ваучер без мака“- Твитер полуде за ваучерите на Шилегов (ФОТО)

Твитер заедницата има коментар за се’ во Македонија, а кога темата е жешка колку „ваучерите“ за такси превоз за пијани скопјани, лавината е незадржлива.

Ова е најдоброто од Твитер на темава:

Коронавирус