понеделник, 26. август 2019. Вести денес: 2
home Твитови

Снимка која го разобличи Стево: Може ли да му се верува на Пендаровски? (ВИДЕО)

Снимка која го разобличи Стево: Може ли да му се верува на Пендаровски? (ВИДЕО)

Лагите на Стево Пендаровски!
Човек кој ги лажел своитe граѓани, не заслужува да им биде претседател!

Гласот за Стево е глас за самоуништување!