сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 0
home Твитови

Скопјенце ќе го гушкавме и Скопски Саем ама не е ВМРО на власт

Скопјенце ќе го гушкавме и Скопски Саем ама не е ВМРО на власт

Скопјенце ќе го гушкавме и Скопски Саем ама не е ВМРО на власт.

Коронавирус