четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 2
home Твитови

Силјановска- Давкова: Со криминализација и партизација на државата нема да стигнеме до Европа

Силјановска- Давкова: Со криминализација и партизација на државата нема да стигнеме до Европа

Коронавирус