понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 251
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

„Шуто и рогато“

„Шуто и рогато“

Парламентарни избори 2020