четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Твитови

Се е под контрола, вакцини нема

Се е под контрола, вакцини нема

721 ковид новозаразени во последните 24 часа а пикот е во април. Се е под контрола, вакцини нема.
#оставка

Коронавирус