понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Твитови

СДСМ се пофали со шампионски мерки во полето на енергетиката, пола град нема струја два дена

СДСМ се пофали со шампионски мерки во полето на енергетиката, пола град нема струја два дена

„Пред само неколку дена: Реформите што СДСМ ги презема во полето на енергетиката се шампионски и даваат реални резултати.
Пола град нема струја два дена.
Шампиони“.

Коронавирус