понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 44
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Твитови

Само тежок очајник може да фали мафијаши што во полициски час делат предизборен поткуп

Само тежок очајник може да фали мафијаши што во полициски час делат предизборен поткуп

Коронавирус