петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 148
home Твитови

Ризвановиќ ги закопа овие од СДСМ

Ризвановиќ ги закопа овие од СДСМ

Ризвановиќ ги закопа овие од СДСМ🤣

Атмосферата во СДСМ е никаква, тука нема никаква атмосфера