вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 0
home Твитови

Рашковски да објасни за резултатот

Рашковски да објасни за резултатот

Рашковски да објасни за резултатот. Порано од Шпанија во кошарка губевме 20 разлика, сега во ракомет губиме 10, па сме ќар 10 разлика плус радиодифузна такса 170 ден…?

Коронавирус