понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 256
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

„Професорот Мицкоски го пензионираше Саше Политико“

„Професорот Мицкоски го пензионираше Саше Политико“

Професорот Мицкоски го пензионираше Саше Политико.

Парламентарни избори 2020