понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 235
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Проектите на Заев ќе ги најдете само во непостоечки весник „Дневен печат“

Проектите на Заев ќе ги најдете само во непостоечки весник „Дневен печат“

Парламентарни избори 2020