сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 46
home Твитови

Предлог сценарио за посетата на Заев и Стево во Охрид и Струга

Предлог сценарио за посетата на Заев и Стево во Охрид и Струга

Предлог сценарио за посетата на Заев и Стево во Охрид и Струга, со многу радост и емоции.

Особено е ефективен делот на скокање во вода…

Коронавирус