вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 165
home Твитови

Ботовите на Пендаровски работат турбо

Ботовите на Пендаровски работат турбо

Не сум знаел дека
@SPendarovski
е популарен во Бразил,Филипини,Тајланд и цела југоисточна Азија 😂😂
Браво претседниче👏👏👏Ботовиве ти работат турбо. Не ти е срам⁉️

Коронавирус