недела, 5. јули 2020. Вести денес: 137
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Поправ не може да биде…

Поправ не може да биде…

поправ не може да биде…

Парламентарни избори 2020