среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Твитови

Петре Шилегов – НАЈЛОШОТО ЗА НАШАТА ОПШТИНА

Петре Шилегов – НАЈЛОШОТО ЗА НАШАТА ОПШТИНА

Петре Шилегов – НАЈЛОШОТО ЗА НАШАТА ОПШТИНА
#најлошотозанашатаопштина
#петрешилегов

Коронавирус