среда, 8. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Ова е ќарот од владеењето на СДСМ

Ова е ќарот од владеењето на СДСМ

Парламентарни избори 2020