вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 30
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Твитови

Она кога си одиш од гости побогат за 1.5 милиони евра

Она кога си одиш од гости побогат за 1.5 милиони евра

#ОнаКога си одиш од гости побогат за 1.5 милиони евра

Парламентарни избори 2020