среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Твитови

„Нека објасни Заев зошто тој може да каже “Македонски фудбал”, а не може да пишува “Македонски народен театар”“

„Нека објасни Заев зошто тој може да каже “Македонски фудбал”, а не може да пишува “Македонски народен театар”“

Коронавирус