сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Твитови

Најинтересните твитови за мечот Македонија-Чешка

Најинтересните твитови за мечот Македонија-Чешка

Вториот натпревар од второто коло Македонија го играше против Чешка, но загуби 25:24, а твитерџиите и денеска беа во форма.

Еве дел од најинтересните твитови со хаштагот #макракомет и #ЕП2018.

Коронавирус