сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 79
home Твитови

Старо-новогодишна желба на обожавателка: „Најголема желба ми е Заев да ме повози со неговиот мотор“

Старо-новогодишна желба на обожавателка: „Најголема желба ми е Заев да ме повози со неговиот мотор“

Корисничка на фејсбук, како што пишува сака да признае дека посекси политичар и премиер од Зоран Заев земјава немала досега.

Нејзините пофалби до Заев прочитајте ги во продолжение.

Коронавирус