недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 98
home Твитови

Можно е Заев да е киднапиран

Можно е Заев да е киднапиран

Твитер „врие“, по изјавата на Зоран Заев дека можно е Никола Груевски да бил киднапиран.

Можно е Заев да е киднапиран.

Локални избори 2021