петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 31
home Твитови

Митева го праша Заев: Што ти е смешно бре? (ВИДЕО)

Митева го праша Заев: Што ти е смешно бре? (ВИДЕО)

Портпаролката на ВМРО-ДПМНЕ на Твитер го праша Премиерот Заев што е тоа што го насмеа на државниот пречек на останките на починатите во сообраќајната несреќа во Бугарија.

Коронавирус