понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 162
home Твитови

Мислам дека кандидатов на Левица уште во прв круг ќе гласа за Шилегов

Мислам дека кандидатов на Левица уште во прв круг ќе гласа за Шилегов

Мислем дека кандидатот на Левица за градоначалник на Скопје ќе гласа за Шилегов уште у прв круг

Локални избори 2021