сабота, 8. август 2020. Вести денес: 0
home Твитови

Метла за Шекеринска (ФОТО)

Метла за Шекеринска (ФОТО)

Рада пред Битолчани (2016): Парите собрани од граѓаните по сите основи, ќе ги инвестираме во автопат Битола-Скопје. Ја примивме пораката од Рада, лаже пред избори, догодина им завршува мандатот а автопат Битола-Скопје немаат ниту спомнато. Како што лажат и сега. Метла за Шекеринска.

Коронавирус