петок, 4. декември 2020. Вести денес: 137
home Твитови

Љубе Бошкоски и Кратовалиев од СДСМ исвиркани од народот на Мечкин Камен

Љубе Бошкоски и Кратовалиев од СДСМ исвиркани од народот на Мечкин Камен

Брат Љубе, свечено дочекан во Крушево, стои во објавата на Твитер.

Коронавирус